Author: b***2
Date:
Review: I absolutely Love all shein products from womens section to kids, its amazing quality i think for the prices you pay!!
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Price: 100.100₫
Original Price: 143.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 7 cm |
| Chiều dài | 21 cm |
| Chiều rộng | 15 cm |
| SKU | sb260106150147047465007 |
Author: b***2
Date:
Review: I absolutely Love all shein products from womens section to kids, its amazing quality i think for the prices you pay!!
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: w***p
Date:
Review: beautiful collection. im so in love. jans xkalqmxbxlamqndbxkalamxb banqnxbzkwwlnxnzmhqhbdbdkqkqbdbx
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: 0***n
Date:
Review: Love it so much. Been collecting the betty items from Shein.
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: a***7
Date:
Review: Hard plastic which is great for cleaning. Decent size too
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm